Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Domácí cvičení aneb kardio, které vás bude bavit

Post date:

Author:

Category:

Pokud najdete tisíc důvodů, proč nejít na sálovou lekci ve vašem městě, možná pro vás bude vhodnou variantou pořízení pár pomůcek, které vás nenechají zahálet. Jaké tedy zvolit, abyste se u cvičení bavili?

Vybijte se

Dát pár ran špatnému dni nebo náročnému harmonogramu se může občas hodit každému z nás, proto využijte boxovací pytel. Zkusit můžete jak klasické závěsné varianty v různých hmotnostech, tak i nafukovací nebo stojící pytle. Ty jsou velmi oblíbené, zejména pro dobrou možnost úklidu i variabilnosti postavení. Můžete tak zlepšit svou fyzickou kondici i zbavit se tukových polštářků.

Odlehčete svým zádům

Mezi jedno z nejvyhledávanějších cvičení patří cvičení na míčích. Pokud jste už nějaké tréninky absolvovali nebo jste našli vhodné platformy s předcvičenými lekcemi, pořiďte si domů gymnastický míč. Ten můžete následně využít i k jiným aktivitám, např. k posilování nebo pilates.

Objevte své limity

Pokud je vaší vášní jízda na kole, ale jarní počasí takovému cvičení příliš nepřeje, vhodnou variantou je cyklotrenažér. Dražší modely nabízí dotykové displeje se zabudovanými reproduktory a možnost připojení do aplikace, která je plná tréninkových map a programů s profesionálními trenéry. Na své si mohou přijít i milovníci spinningu, na trhu je totiž velké množství spinningových kol. Jestli ale hledáte levnější varianty, zakoupit můžete všem známý rotoped.

Investujte do pomůcek

Když chodíte na sálové lekce typu BOSU, jóga nebo třeba aerobic, jistě jste se seznámili s pomůckami, které se k takovému cvičení pojí. Jestli si přejete mít tyto pomůcky vždy na dosah, stačí pár kliknutí na internetu a během pár dní si můžete zajistit domácí cvičební studio.

Ať už preferujete jakýkoliv sport, je důležité, aby vás daná aktivita bavila. Jen tak si zaručíte, že vás bude bavit dlouhodobě a že investice s tím spojené nebudou zbytečné.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek