Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

On-line návrhář interiérů: 3D vizualizace

Post date:

Author:

Category:

Doba jde ruku v ruce s novými technologiemi, lidé se posouvají dále, a tak není divu, že dnes můžete nahlédnou do svého interiéru z pohodlí domova. Stačí mít mobilní telefon s funkcí focení nebo fotoaparát a vyfotit si místnosti, popřípadě jen podlahu, které posléze vložíte do aplikace. Již nemusíte sáhodlouze přemýšlet a s velkou fantazii si představovat, jak by vypadala smrková podlaha ve vinylu, nebo obcházet místnosti s malým kouskem vzorku krytiny, který dnes běžně konkurenční prodejci zasílají zdarma, k aktivaci vaší fantazie. Jak na to vám prozradíme níže.

Představujeme vám novou službu, návrhář interiérů, kterou společně s partnery nabízí Nejlevnější podlahy.

Jak na to?

Na stránkách si v horní liště otevřete sekci návrhář interiérů. Dle vašich preferencí si zvolte podlahu, o kterou máte zájem, nebo si právě zde procházejte všechny nabízené druhy, pokud ještě nemáte zvolený typ podlahy. Např. Kährs, Wineo, Arbiton, Vepo, FatraClick nebo oblíbené podlahové krytiny Thermofix,Fatra Imperio, aj. Klikněte na obrázek vámi zvolené podlahy a můžete začít vybírat. Nahrajte svou fotografii, nebo mezi další možnosti, pokud nemáte fotografii své místnosti, které systém nabízí jsou již předdefinované místnosti.

Kromě kuchyně a obývacího pokoje zde najdete např. kancelář, recepci nebo nemocniční pokoj. I zde můžete vybírat druhy a barevné vzory podlah, dále otáčet vzory, udělat ze vzoru mozaiku nebo rybí kost, vyfiltrovat si tloušťku, odstín, kolekci, a mnohé další. A protože variant všech druhů je nespočet, symbolem srdce si vámi oblíbenou podlahu uložíte do sekce oblíbené, kde později najdete jen preferované podlahy.

Po výběru můžete rovnou přejít k objednání podlahy v požadovaném množství. Pokud si ale nejste jisti, poraďte se se specialisty. Výběr dekoru do určité místnosti je jedna věc a vhodnost s ostatními prvky druhá, tedy doporučujeme prokonzultovat váš výběr.

Vybíráme pro vás nejoblíbenější podlahy

Mezi nejvyhledávanější podlahy z dlouhodobého hlediska patří vinylové lepené dílce, Click dílce, Click Rigid SPC a vinylové plovoucí podlahy HDF. Z dřevěných podlah figurují v oblíbenosti masivní dřevěné podlahy a plovoucí dřevěné podlahy. Vybírejte na Nejlevnejsipodlahy.cz, kde jsou všechny ryze české výroby s důrazem na kvalitu.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek