Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Osudové číslo štěstí v lásce: Co o vašem vztahu prozradí datum narození?

Post date:

Author:

Category:

Podle numerologů jsou to právě čísla, které stojí v pozadí našich zdařilých i nevydařených vztahů.

Každé číslo má v našem životě svůj význam a jistým způsobem i nadpozemskou moc. To, jací jsme, vychází z data našeho narození. V partnerských vztazích se někteří z nás řídí i znamením v horoskopu, jiní ho přehlížejí. Vypočítejte si své osudové číslo a zjistěte, kdo může být pro vás ten ideální partner.

osudové číslo
Své osudové číslo a také osudové číslo partnera vypočítáte na základě data narození. Spočítejte všechny číslice vašeho data narození. Tedy, pokud jste se například narodili 11.11.1980, vaše číslo štěstí bude 4 (1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 0 = 22 = 2 + 2 = 4). Pokud vám vyjde dvouciferné číslo, spočítejte tyto dvě cifry tak, že vám zůstane pouze jedno.

Výjimkou jsou čísla 11 a 22, které se nesčítají.

Osudové číslo 1
Člověk s osudovým číslem 1 se ve vztahu nerad podřazuje. Výhodou však je, že nemá rád stereotyp a o vztah se snaží starat průběžně. Není však partnerovi / partnerce oddaný a někdy může působit jako egoista. Je to jen proto, že neignoruje své potřeby a touhy.
Ideální partner s osudovým číslem: 2, 4, 6

Osudové číslo 2
Osudové číslo 2 se spojuje s člověkem, jehož vystihuje láska na celý život. Sám je však ve vztahu tou pasivnější polovičkou a vše očekává od partnera. Tomu umí za odměnu poskytnout věrnost a maximální oddanost. Jen jestli to stačí.
Ideální partner s osudovým číslem: 1, 6, 9

Osudové číslo 3
Číslo 3 charakterizuje člověka s velkou charismatem. Dokáže si lidi omotat kolem prstu bez jakékoliv větší námahy. Sám neví, jak to dělá. Ve vztahu reaguje prchlivý a někdy je těžké vyjít hádce s ním jako vítěz.
Ideální partner s osudovým číslem: 1, 5, 11

Osudové číslo 4
Tento typ člověka potřebuje mít vše zmanažované nejen v práci, ale i v rodinném životě. Vše musí být dokonale nalinkováno již několik dní předem a pokud očekáváte od něj něco spontánně, rychle si to vyhoďte z hlavy.
Ideální partner s osudovým číslem: 2, 6, 7

Osudové číslo 5
Osudové číslo 5 nejlépe vystihuje jedince, který je ze všech asi nejvíce svobodný. Vztahy většinou střídá, podlehne chvilkovému poblázněný srdce a zamilovaný bývá i několikrát do roka. Neustále něco vymýšlí.
Ideální partner s osudovým číslem: 3, 7, 11

Osudové číslo 6
Člověk s osudovým číslem 6 má vše pod kontrolou a v životě má pro něj prioritu právě vztah, později rodina.
Ideální partner s osudovým číslem: 1, 2, 22

Osudové číslo 7
Takový člověk je většinou rád sám a přestože si to nepřiznává, i on potřebuje svou druhou polovičku. Jelikož neprojevuje příliš emoce, má to někdy ve vztahu těžké.
Ideální partner s osudovým číslem: 2, 8, 22

Osudové číslo 8
Číslo 8 se spojuje s člověkem, který má sebevědomí na rozdávání. Může působit namyšleně a zároveň je to typ, který si rád vybírá. Je vybíravý iv otázce partnera a jeho nároky jsou někdy přehnané a nereálné.
Ideální partner s osudovým číslem: 6, 9, 22

Osudové číslo 9
Tento člověk vidí vše pozitivní a je velmi obětavý. Uspokojí se se vším, co může být ze začátku fajn, ale později se při něm může jeho partner nudit.
Ideální partner s osudovým číslem: 2, 8, 22

Osudové číslo 11
Člověk s osudovým číslem 11 někdy věci uponáhľa a poté je lituje. Je velmi impulzivní. Na druhé straně je velmi vnímavý ke své polovičce a rád překvapuje.
Ideální partner s osudovým číslem: 3, 7, 11

Osudové číslo 22
Osudové číslo 22 vystihuje takový typ člověka, který nevydrží zavřený doma, i kdyby měl toho nejlepšího partnera. Neustále musí poutat pozornost a jen tehdy se cítí žádaný.
Ideální partner s osudovým číslem: 6, 8, 9

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek