Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Pozvěte podzim do svého obydlí

Post date:

Author:

Category:

Sychravo, nečas a málo slunečních paprsků značí jediné – nastává čas podzimu. Pokud si chcete podzim pozvat k sobě domů a vyzdobit si svůj příbytek do podzimního ladění, máme pro vás pár tipů, jak na to.

Vsaďte na podzimní barvy

Léto je za námi a nastává čas nejbarevnějšího období v roce. Podzimní barvy dokonale rozzáří interiér, proto se nebojte hořčicové, zelené, vínové nebo třeba oranžové barvy. Váš domov příjemně zahřejí a vy se budete cítit skvěle, i přes deštivé počasí za okny.

Přidejte textilie

Nízké teploty venku dokonale vyváží teplé deky, do kterých bude radost se zachumlat. Studené nohy zahřejí nejen vlněné ponožky, ale i příjemný koberec. Na sedací soupravu pro maximální pohodlí přidejte i větší množství polštářů a užijte si každodenní relax.

Nezapomeňte na dekorace

Podzimní atmosféru doladíte i adekvátními dekoracemi. Vchod do domu vyzdobte vydlabanou dýní a oranžovými květinami, z procházek přírodou si odneste větve jeřabin nebo černého bezu nebo si pořiďte porcelánové dekorace ve tvaru listů či dýní. Nezapomeňte přidat i dekorace na stůl, např. květiny nasbírané v lese či svíčky. Stolování pozvednou i nové sklenice na víno, ubrusy nebo talíře v podzimních odstínech.

Zapalte svíčky

Dlouhé podzimní večery doplňte o vonné svíčky nebo elektrická světýlka. Díky nim si vytvoříte příjemnou atmosféru a podzimní sychravo bude o dost příjemnější. Atmosféru podtrhne i praskání krbu – pokud jej ale nemáte, nevadí. Můžete si ho pustit alespoň v televizi.

Dopřejte si hygge

Hygge je dánské slovo, které vyjadřuje pohodový přístup k životu a pohodlné bydlení. Zažít hygge můžete i ve vašem domově, stačí si jen uvařit horkou čokoládu nebo kakao, sednout si do oblíbeného křesla, přikrýt se příjemnou dekou a vydechnout. Uvidíte, že takové okamžiky budete vyhledávat stále častěji a podzim si vychutnáte plnými doušky.

Přenést podzimní atmosféru až k vám domů není nic těžkého – stačí se zaměřit na pár detailů a brzy bude hotovo.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek