Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Proč naplánovat svatbu na podzim

Post date:

Author:

Category:

Máte podzim spojený jen s deštivým počasím, a nedovedete si představit svatbu právě v toto období? Inspirujte se výhodami, které právě podzim přináší a užijte si svůj velký svatební den jako z pohádky.

Romantické fotografie

Podzimní svatba může mít opravdu nenapodobitelnou romantickou atmosféru. Pokud se zeptáte profesionálních fotografů, určitě vám potvrdí, že mnohem lépe vyniknou fotografie s dramatickou oblohou, v zataženém a ponurém počasí, než v klasický letní den.

Svatba bez pocení

Při plánování svatby oceníte také možnost vybrat si jakékoliv svatební šaty, kdy nebudete muset přemýšlet nad vysokými teplotami. Nebudete se potit pod vrstvou make-upu a klidně si můžete naplánovat účes s rozpuštěnými vlasy.

Oceníte také jednodušší výběr obleku pro muže. Podzimní počasí přímo svádí ke kombinaci košile, vesty a ještě saka. V létě to jen málokdo v obleku vydrží a často se po obřadu převléká do letního oblečení.

Tajemno vás nadchne

Pokud milujete tajemnou atmosféru, podzim vám ji rozhodně na svatbě dokáže vykouzlit. Umí být však také romantický a rozverný. Jen si představte svatební fotografie v podzimní krajině a s dováděním ve spadaném listí.

Hostina v bezpečí

Velký bonus při podzimní svatbě bude také uchovávání potravin. Nemusíte řešit problémy s dortem a zákusky, které se v létě často kazí. Oceníte nejen studené nápoje, ale také třeba horkou čokoládu, kávu nebo sypané čaje.

Vhodně zvolené doplňky

Přizpůsobte svou svatbu ročnímu období, ať už se to týká výběru svatebních šatů a pánského obleku. Podpořte také své hosty při výběru společenských šatů, které mohou být dlouhé až po zem, doplněné kožíškem nebo teplejším kabátem.

Ušetřete za dekorace

Naplánujte si dekorace z přírody. Ať už vyberete podzimní květiny, obilí, luční kvítí nebo třeba větvičky z lesa, snažte se vše sladit do jednoho stylu. Myslete na každý detail a inspirujte se podzimními barvami.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek