Každý den nové trendy a inspirace pro Ženy.

Víte, že můžete dětem koupit speciální dětský šicí stroj, který skutečně šije?

Post date:

Author:

Category:

Maminka často šije a je tak vzorem pro své děti, jak pro holky, tak pro kluky. Díky tomu se můžeme setkat s tím, že ratolesti žadoní, aby si mohly šití zkusit, jestli by jim máma dovolila sešít k sobě dva kusy různých látek nebo třeba zkusit obšít klasickou knoflíkovou dírku. Ať už se vaše dítě samo pídí po šití, nebo jej chcete motivovat k činnosti, která nejenže umožňuje vytvořit si nádherné oblečení, ale také relaxovat a tvořit zároveň, je šicí stroj pro děti skvělou volbou.

Cenově dostupné šicí stroje pro děti

Na rozdíl od hračkářských šicích strojů jsou ty skutečné pro děti schopné bez potíží šít. Díky tomu ho můžete používat např. na občasné domácí opravy např. roztržených tepláků, párající se čepice a podobně.

K nejmenším šicím strojům patří Lucznik Mini, který má klasické vyměnitelné patky, světlo, funguje na baterie i na napájení ze sítě. Šije velmi pomalu a s dokoupitelným chráničem prstů je tak pro malé děti jako stvořený. Pro děti ve věku kolem šesti let už můžete zvolit např. model Lucznik Everyday, který už je robustnější a konstrukčně o něco větší. Žádaný a populární je i dětský šicí stroj v moderním designu Brother KD 144, který má v základní výbavě chránič prstů a tři designové panely.

Když chcete investovat víc

Větším dětem již můžete koupit šicí stroj klasický šicí stroj, který jim vydrží až do dospělosti, ovšem s rozdílem od levnějších modelů v tom, že bude mít regulaci rychlosti na těle stroje. Díky tomu si sami můžete regulovat maximální rychlost pedálu a šicí stroj může šít pomalu nebo standardní rychlostí. Jde už o elektronické stroje, mají také funkci jako automatické zapošití, výběr patky pro steh a jiné užitečné funkce.

Nezapomeňte jmenovky na oblečení pro děti do školy a školky, i ty mužete naučit děti přišívat.

Dětské, klasické, vyšívací stroje, ale také overlocky, coverlocky a jiné, najdete na nej-sici-stroje.cz. Vyberte si.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek